Moda

Zmień swój wygląd za niewielkie pieniądze – jak to osiągnąć?

Łatwo jest napisać wskazówki dotyczące mody kierowane dla osób, które mogą sobie pozwolić na zakupy w Abercrombie & Fitch lub w innym Dolce Gabbana. Ale ostatecznie nie jest tak źle, wiele kobiet w Polsce wreszcie może sobie pozwolić na zabranie żakietu do krawcowej i skrojenie jej na miarę. Mimo to nadal jest trudno ubierać się stylowo. Ale hej, moja przyjaciółka Karola z bloga collebasket.it sama miała kłopoty finansowe, tak jak i ja, i wspólnie wypracowałyśmy trochę wskazówek dla was!

  • Zadbaj o włosy i akcesoria! Możesz łatwo zawrócić ludziom w głowie po prostu zmieniając fryzurę. Wypróbuj luźne loki lub pozwól, aby włosy płynęły na wietrze. A może użyj sprayu i wypróbuj fryzurę typu beehive?
  • Możesz także zmienić wygląd bez większych kosztów po prostu zmieniając swoje nawyki i zwyczaje. Użyj innego schematu kolorów w swojej odzieży, przejdź do bardziej dramatycznego makijażu na specjalne okazje lub zmiękcz trochę swój wygląd niż zwykle.
  • Zrób dobry mani-pedi. To nie takie drogie, i możesz to zrobić samemu. Spróbuj pomalować paznokcie innym kolorem, pozwól im trochę rosnąć i spiłuj je w inny sposób. Nowy kolor lub kształt pozwoli ci również przyciągać uwagę!
  • Dobierz akcesoria! Zamiast zakupu setek nowych sukienek, lepiej jest poprawić te, które już masz przy pomocy jednego małego elementu. Ładna torebka kopertówka może być małym dodatkiem, który również jest praktyczny do pracy. Kolorowa jedwabna apaszka we wzór paisley nagle zmieni tunikę w elegancką odzież niezależnie od tego, czy nosisz ją na szyi, jako chustkę na głowie, czy jako pasek!
  • Buty mogą również stanowić znaczną różnicę. Spójrz na szafę i spróbuj dowiedzieć się, jakie buty są ci potrzebne. Jeśli masz dużo dżinsów, może możesz potrzebować pary kowbojskich butów?
  • Twórz i dopasowuj własne ubrania! Możesz nauczyć się szyć lub robić na drutach, a jeśli nie masz doświadczenia, możesz łatwo je zdobyć idąc na kursy. Mozesz też łatwo użyć farb do tkaniny, naprasować fantazyjny wzór na koszulce, lub użyć techniki tie-dye by ufarbować białą koszulę.

I wreszcie pamiętaj, że w tych ponurych czasach najlepszym dodatkiem do mody jest pozytywna postawa!

 

Dodaj komentarz