Moda, styl

Jak wybrać sukienkę? Poradnik.

Po pierwsze określ swoją sylwetkę.

Jest wiele typów budowy ciał, do którego pasują różne kroje. Na przykład nie ubieraj kroju klepsydry do gruszki ponieważ załamiesz linie swojego ciała przeobrażając się nienaturalnie. Co w gruncie rzeczy jest błędnym i niezbyt rozsądnym wyjściem. Z mojej budowy wypada sukienka trapezowa, taką wybrałam na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki. Zdecydowałam się na niebieską ponieważ bardzo lubię ten kolor a ponieważ bardzo chętnie dobiorę do niego żółte, szare czy czarne szpilki. Dla mnie taka stylizacja pasuje perfekcyjnie i tworzy genialną kompozycję. Kolory są tutaj doskonale dobrane a cała stylizacja idealnie sprawuje się w moim przypadku. Stylizacje w kolorze niebieskim są czymś obłędnym.

Kolorystyka ważna czy nie?

Jest to chyba czołowy temat i istotny jak spożywanie wody. Ma to ogromny wpływ na postrzeganie nas na przestrzeni stylizacji. Jeśli źle dobierzesz kolorystykę złapiesz mega wtopę. Dlatego tak bardzo stawiam na kochany przeze mnie kolor. Pasuje on do mnie i bardzo dobrze komponuje się z wieloma dodatkami. Idealne dopasowanie to kolory, które się dopełniają jak niebieski i żółty albo pomarańcz i brąz. Są to barwnie dopasowujące się kolory mający dobry wpływ na nas. Miło ogląda się tak świetnie dopracowane stylizacje. Pamiętaj o tym że kolor dodatków ma ogromne przełożenie na to jak ostatecznie wyglądasz.

Miłość do dodatków.

Jak już wcześniej wspomniałam kolory i dodatki mają wielkie znaczenie. Dlatego należy je inteligentnie łączyć. Tak samo jeśli chodzi o dodatki. Jeśli wybierzesz mądrze Twoja stylizacja będzie uznana za przełamanie kanonu i uznana za przejaw wielkiego gustu i stylizacji. Warto wtedy dobrać dobre kolczyki i tu w grę w chodzi okazja. Bale to wielki pokaz więc dobrze jest pokazać te większe a jeśli zwykła prywatka drobna będzie wygodna i bardzo dobrze sie prezentować. Jeszcze raz dziękuje zoio.pl za możliwość zdobycia kilku ciekawych propozycji. Buduje się z nich genialne stylizacje.

Dodaj komentarz