Moda

Tak właśnie wygląda bombowa kreacja!

Kreacja to określenie zbiorów danych ubrań, które po kolei wypleniają przestrzeń. Każda z nich idealnie określa rolę w tym zbiorze i daje w spojrzeniu na całość perfekcyjne dopełnienie.

Czekam na lato, na te temperatury i możliwości jakie wnosi ciepło i słońce. Kiedy lekkie ubrania goszczą na barkach wszystkich kobiet i mężczyzn. Ale z racji wiosny i kosmatej pogody ostatnio zaopatrzyłam się  w wyjątkową bomberkę https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki która nie tylko ma mi posłużyć jako ubranie ale jako zobrazowanie czegoś więcej. Umiejętność łamania pewnych dress code i szablonów jest bardzo cennym składnikiem. Chętnie opowiem o szerszym wykorzystaniu tych elementów dla pełnej perfekcyjnej całości.

Roztropne używanie.

Nic tak nie uczy jak właściwe używanie ubrań zgodnie z ich znaczeniem. Dla mnie bomberka to nie tylko wygoda to też jak ramoneska pewien pazur i buntowniczość wszystkiego. Jednak ten oryginalny strój jest dosyć osobliwy i nie wolno tego nadużywać ponieważ może się to sprawić że będzie to negatywne dla nas. Każdy zestaw musi mieć coś co jest osobliwym dodatkiem jednak czasem warto pokazać małe elementy a czasem wielkie. Wszystko zależy od okazji i potrzeby a gdy w grę chodzi o nasze dobre pokazanie warto jednak przestrzegać chociaż najważniejszych reguł aby zaprezentować się jak najlepiej. Bo moda ma temu służyć.

Nie tylko wygląd.

Ważne są też emocje i to czemu towarzyszą dane stroje. Nie ma gorszej rzeczy niż użycie bezpodstawnie elementu, który jest ładny ale nie zgrywa się z całością. Dla mnie to bardzo słaby moment i nie warty ceny. Najlepiej stosować parę sprawnych dodatków, które na pewno wzbogacą naszą kreacje jednak zbyt duża pokusa dla mnie jest przeładowanie i dobranie zbyt skromnych lub zbyt uwypuklonych elementów. A wszystko musi się dobrze zgrywać. Dlatego ubrania z zoio są przyjemnymi elementami i chętnie wykorzystuje je mądrze do swoich kreacji. A że potrafią wyrazić uczucia staram się wyrażać te które aktualnie chce pokazać.

Dodaj komentarz