Moda

Rurki damskie, dżinsy, spodnie – nieograniczony wybór

Gdybym powiedziała mojej mamie, że w dzisiejszych czasach dżinsy rurki damskie są uważane za luksusowe, modne ubranie, ona zapewne by się roześmiała. Za jej czasów dżinsy miały być ubraniami roboczymi, a nosiło się je do pracy tylko wtedy, gdy było się pracownikiem fizycznym. Z trudem mogła kupić dżinsy w PRL, a rurki damskie nie były znane. Ale dzisiaj, najmodniejsze celebrytki noszą dżinsy czy rurki damskie moro, i nie mogę sobie wyobrazić kobiety, która nie posiada pary dżinsów. Możemy łatwo kupić elegancką parę dżinsów na przykład na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie.

rurki damskieNajpierw jednak zastanów się, czy Twój rozmiar jest główną przyczyną twoich problemów. Jeśli jesteś kobietą większą lub mniejszą niż typowa pani, prawdopodobnie nie możesz znaleźć przyzwoitej pary rurek damskich. Poproś sprzedawcę o poszukanie takiej pary, jeśli masz specjalne żądanie. Wielu małych lub dużych celebrytek ma niestandardowe dżinsy wysłane do nich przez producentów odzieży, więc media mogą twierdzić, że taka czy inna gwiazda nosi specjalne rurki damskie moro. To nieuczciwe – ale nikt nie twierdzi, że ty również nie możesz zatrudnić krawca do przeróbek! Nie wszystkie dżinsy będą pasować na każdą kobietę, a przeróbki nie są kosztowne!

Zdecyduj, jakiego rodzaju denim chcesz nosić. Czysta bawełna może brzmieć świetnie, ale to sprawi, że denim będzie bardziej sztywny, dlatego rurki damskie wykonane są z bawełny z domieszką elastanu. Oczywiście 100% bawełna będzie trwać dłużej niż mieszanki – a pięknem dżinsów jest to, że w końcu dostosują się one do twojego ciała. Wszystkie dżinsy mają niepowtarzalne wzory zmarszczek i zniekształceń – zdarzało się nawet że po wzorach dżinsów rozpoznawano zamaskowanych bandytów! Można też wybrać jeans „stretch blend” – najwyższej jakości denim jest dużo wytrzymały i sztywniejszy niż zwykła „marka centrów handlowych”. Jeśli wolisz bardziej rozciągliwe lub obcisłe rurki damskie moro, można kupić kilka par wysokiej jakości i nosić je na zmianę.

Zdecyduj, czy chcesz, aby dżinsy miały twój rozmiar (działa to mniej lub bardziej tak jak w wypadku sukni o określonym rozmiarze), które są przylegające (dotykając bioder i ud), albo naprawdę przylegające. Unikaj ostatnich dwóch, jeśli uważasz się za kobietę „puszystą”, zamiast tego możesz wybrać jeansy rurki damskie z wbudowanym naturalnym gorsetem.

Dodaj komentarz