Moda

Porady dla panów – czy warto nosić spodnie dresowe

Kobiety zazwyczaj nie lubią mężczyzn w zbyt dużych dresowych spodniach. Nie ma znaczenia, jaki jest kolor czy nadruk, dla nich spodnie dresowe wyglądają na niechlujne i nieatrakcyjne. Mogą być praktyczne lub idealne na leniwe dni w domu, ale nawet jeśli twoje nogi są bardzo zgrabne, nikogo nie porwą w prostych dresach.

Spodnie dresowe nie są czymś, co można nosić na oficjalnej randce, czy na bardziej oficjalnym wyjściu, jak do restauracj. Kobiety zwykle przywiązują większą wagę do tego, jak wyglądają, i oczekują, że mężczyźni zrobią to samo. Z drugiej strony wielu mężczyzn czuje się ograniczonych przez garnitury – mogą wyglądać atrakcyjnie, ale nie są wygodne, a mężczyzna w starych, ale komfortowych dresach może czuć się naprawdę szczęśliwie! Jeśli mężczyzna nosi swoje stare dżinsy, jest bardziej swobodny i wyluzowany – co w dojrzałym związku sprawia, że wygląda naprawdę atrakcyjnie.

Przecież wielu mężczyzn mówi, że najważniejsze jes tot, czy twoje ubrania są czyste i zadbane. Lepiej czasem jest nosić dżinsy, które są czyste i dobrze pachną parę spodni Armani… które nosiłeś do pracy przez cały zeszły tydzień! To osobista higiena i pewność siebie mają znaczenie. Jeśli naprawdę cenisz sobie związek, powinieneś się troszczyć o faceta w spodniach niż o same spodnie. Istnieje wiele strojów, które mogą zawrócić w głowie u przeciwnej płci, ale jeśli człowiek w dobrze dopasowanym garniturze jest atrakcyjny, a jednocześnie arogancki i niegrzeczny, to nie będzie dopasowany.

W ogóle kobiety mogą lubić mężczyznę w spodniach typu dżinsy czy dresy, jeśli zasługuje na to, aby je nosić. Spójrzmy prawdzie w oczy, powodem, dla którego warto przytulić się się z dziewczyną przy filiżance herbaty, czy oglądając film, jest to, że ciężko pracujesz dla swojej rodziny, a teraz musisz się zrelaksować. Nie potrzebujesz drogich ubrań! Wiele kobiet przyciągają mężczyzni, którzy mogą naprawić rzeczy, budować rzeczy, zabrudzić się, chodzić z psem na spacer itp. Dlatego dresy stanowią świetne ubranie na co dzień.

Dodaj komentarz