Moda

Moda na przestrzeni lat

moda i jej przekaz

Jak dobrze każda z nas wie, iż moda to styl ubierania. Na przestrzeni ostatnich lat łatwo mogliśmy zauważyć jak ona doskonale się zmieniała. Nie tylko ze względów na jej funkcjonalność lecz na wygodę.

Dobrze wiemy jak wiele ludzi podąża za trendami pojawiającymi się właśnie w świecie mody. A ta z roku na rok ulegała zmianie i dopasowywała się do stawianych potrzeb. Wypada zaznaczyć, że niektóre trendy ponownie zaczynają witać w świecie mody. Ale oczywiście występuje wiele propozycji, które wpisały się w świat mody i trwają w nim bez zmian. Dobrym tego typu przykładem mogą okazać się jeansy.
Oczywiście warto mieć także na uwadze iż ideał kobiecej sylwetki zarówno w męskich oczach jak również na kanonach mody zmieniał się dość często. Obecnie najważniejsze jest to aby, każda z nas czuła się idealnie we własnej skórze. Oczywiście nie zawsze tak było i ulegało to zmianie dość często.

Obecne trendy w świecie mody

moda i w niej żakietyDobrze wiemy iż obecne trendy zmieniają się dosłownie wraz ze zmianą pory roku. Ale wiele trendów panuje przez cały rok. Dobrym przykładem tego roku mogą okazać się printy jak motywy kwiatowe jakie widnieją na sukienkach po modne bluzki czy bluzy. Dodatkowo wiosna i lato upłynęły pod znakiem właśnie takich motywów. Natomiast wraz z końcem wakacji i początkiem jesieni powrót do świata mody zaliczyły zwierzęce wzory takie jak cętki. Dla niektórych z nas może to być świetna propozycja do aby przygotować cały look właśnie w tym princie. Oczywiście jest to odważna propozycja, jednak dla mniej wymagających można używać ten print jako stylowy dodatek w stylizacji w postaci bluzki, torebki czy wystrzałowych butów. Oprócz zwierzęcych motywów również powraca stylowa podkreślająca elegancki wygląd krata. Przeważnie prezentująca się genialnie na eleganckich żakietach, które także zostały docenione w tym roku. Przy okazji takiej części garderoby jaką są żakiety wypada zaznaczyć że ta część garderoby przyda się z pewnością każdej kobiecie. Nie tylko tak jest odbierana i zresztą została przypisana paniom pracującym w biurach. Obecnie stylowe żakiety przeżywają swoją drugą młodość. Dodatkowo tym bardziej są warte uwagi, ponieważ podczas trochę cieplejszych zarówno wiosennych jak i jesiennych dni. Są w stanie idealnie zastąpić wiosenne czy jesienne kurtki oraz płaszcze.

Dodaj komentarz