jesień, Moda

Mocne propozycje na jesienną aurę!

Stylizacje to nie jest łatwa sprawa i niełatwo się budować w jesień. Kiedy rządzą tak naprawdę jedne i te same kolory. Każdy wie że takie same jednak rządzą zawsze i wracają co roku.

Odzież wierzchnia w nowej kolekcji z tanich kurtek https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie pokazują że nie trzeba mocno trzymać się monotonii. Że skala kolorów w tej porze roku nie kończy się tylko i wyłącznie na szarym, zgniło zielonym i pomarańczowym. Że niebieski czy żółty równie dobrze pasuje do elementów aury tej pogody. Jednak pamiętaj że bomberki czy kurtki pikowane typowo na jesień nie służą tylko celom wyglądowym. Chronią nas przed zimnem,wiatrem, deszczem i wieloma innymi negatywnymi bolesnymi dla naszego zdrowia zjawiskami. I jeśli jest zimno i pada a Ty planujesz założyć jakąś lekką kurteczkę typowo wiosenną szybko zrezygnuj z tego przedsięwzięcia ponieważ skończy się to dla Ciebie tragicznie.

Moda na jesień ciąg dalszy –  jakie buty?

Tutaj moim ulubieńcem są trzy rodzaje, botki, kozaczki albo kaloszki. Wygoda i komfort na użytkowanie przy tak niekorzystnej są tutaj idealnym przyjacielem. To rozwiązanie na pewno zapewni nam skuteczną ochronę. A dodatkowo pasuje do stylizacji i na pewno poskutkuje idealną kompozycją i dobrym rozwiązaniem na różne pomysły na stylizacje dnia. Fajnie jest tutaj wybrać wtedy ciemne kolory. Po pierwsze z kolorową górą będą komponować się idealnie po drugie fajny pomysł na strategiczne zabezpieczenie się przed pogodą. A opady potrafią trwać całymi dniami więc lepiej przemyśleć to i chętniej wybierać coś ciepłego. Coś co na pewno uchroni nas przed brzydką pogodą i negatywnymi skutkami atmosferycznymi.

Cudowna moc dopełnień i dodatków.

Jeśli kochasz moc dopełnień i idealnych kompletów wybierz styl od zoio.pl, gdzie ja wybrałam stylizacje na swoją kieszeń. Ponieważ nie na samych kurtkach kończy się stylizacja wybrałam do tego odpowiednie dodatki. I tak w przypadku jesieni zrezygnuj z mocnych makijaży i biżuterii ponieważ ta będzie Ci tylko przeszkadzać a makijaż może się rozmazać przez siłę wiatru czy opady deszczu. Tutaj torebka według potrzeb, ja wybieram większą ponieważ noszę w niej potrzebne mi materiały na studia. Jeśli Ty wychodzisz na miasto wybierz jednak bardziej luźne, mniejsze czyli takie, które nie obciążą i nie będą Ci przeszkadzać podczas spacerów czy przechodzenia w słabo zabudowanych miejscach.

Dodaj komentarz