styl

Makijaż i kolory na ten sezon

makijaż jesienią

Wszystkie wiemy jak makijaż wpływa na nasz wizerunek oraz na to jak zostajemy odbierane. Tym bardziej jesienią w świecie makijażu nie ma miejsca na wkroczenie nudy, wręcz przeciwnie. Wypada wręcz postawić na trend jesieni jakim jest czerwień.

Moc jaką daje makijaż

Czerwień w tym sezonie jest dość często wykorzystywana nie tylko w makijażu ale również w stylizacjach. Lecz mając na uwadze makijaż, musimy się skupić nad tym aby stanowiły zgranie oraz potrafiły zrobić wrażenie. Aby móc uzyskać ten efekt dobrze jest abyś poprowadzić mocną dość wyrazistą kreskę na powiece i taki zabieg pomoże nam zakończyć eksperymentowanie z makijażem w tym sezonie. Dodatkowo jeżeli lubisz swojemu spojrzeniu dodać głębi, również i w tym przypadku warto wesprzeć się czerwienią.

Dość ciekawym kolorem sezonu jest bez wątpienia wiśnia połączona z jarzębiną. W szczególności świetnie to połączenie wypada na ustach. Brzeg ust najlepiej pokryć konturówką w odcieniu ciemnej czerwieni, zaś środek pozostawić i wypełnić go pomadką w kolorze jarzębinowy. Co sprawi, że osiągniemy dość ciekawy efekt, dodatkowo aby uwydatnić tak przygotowane usta możemy poprzez nałożenie dodatkowo na nie błyszczyku. Jednak w przypadku takiego połączenia istotne jest to jakiego typu karnacje posiadamy, tutaj im posiadamy ciemniejszy wówczas wypada aby na ustach królowa jaśniejsza odcień czerwieni. Dla pań pragnących w dość naturalny sposób osiągnąć powiększenie ust w miarę szybko. Wówczas ciekawym rozwiązaniem będzie wybór, tym bardziej panie o cerze porcelanowej mogą użyć gęstego lakieru błyszczącego do ust. Przez co osiągnięcie wizualnego powiększenia ust nastąpi bardzo szybko.

Oprócz tego, że jesienny makijaż zmienił się na usta, to również zmianę możemy zauważyć na policzkach, a dokładniej skroniach, na które przesunęła się cała uwaga. Mająca przedstawiać jakby naszą twarz po bokach została pokryta przez czerwone cienie. Sprawi to, że będziemy wyglądały jak stworzone przez mistrzów dzieła oddających swoje wizje na płótnach. Jednym słowem, dla każdej z nas chodzi aby zawsze nawet podczas niepewnej pogody jakiej można się spodziewać kiedy mamy sezon jesień-zima, wyglądać po prostu obłędnie.

Dodaj komentarz