Moda

Kobietą być, czyli buty na obcasie w służbie damom!

Ile z was drogie panie broni się przed elegancją w czystej postaci? Takie buty na szpilce, koturnie czy słupku wołają wniebogłosy iż idzie w niej nie dziewczyna a kobieta.

Pierwszym argumentem jest znalezienie tych pięknych na przykład takich jak te: szpilki i jeansyzoio.pl/obuwie/czolenka-na-koturnie, które spowodują na pewno zwiększenie naszej kobiecości. Piękną propozycją na idealny wygląd to złączenie jej z klasyką – sukienką. Do tego fajnym pomysłem jest też koszulka biała idealnie komponująca się z poszarpanymi jeansami, prostymi rurkami czy też fajnymi spodniami z materiału.

Jak widzicie takie połączenia są dość kobiece i zdecydowanie bardzo wygodne. W przypadku chłodniejszych dni idealnie zastąpią sukienkę.

Do tego czółenka dla tych zmęczonymi różowe szpilkiwysokim podniesieniem.

Te wersje to „nisko opuszczone” modele pozwalające na wygodniejszą prace a i mniej męczące nasze stopy. Unikamy tak męczących godzin na stojaka czy zabieganych chwil w obawie o tym czy za chwilę nie skończymy na podłodze z wybitymi zębami.

Kultem do którego pragnę się odwołać to klasyka i utożsamianie się z byciem damą.

Nie każda z nas przepada za takim rodzajem obuwia i nie ma się co dziwić ponieważ jest to dość ciężki kawałek chleba. Najdłużej zajmuje wyuczenie się chodzenia, gdyż nie jest to łatwe a na pewno nie da się tego szybko wyuczyć. Warto jednak poświęcić temu czas. Efekty idące z tą nauką szybko procentują. Moim zdaniem jest to bardzo ważny obowiązek każdej kobiety aby móc w końcu stać się kobietą.

Dama pełną parą!

Fajnym czynnikiem jest do tego większa kultura osobista a także pewność siebie.Szeroko idące z tym zaufanie do swojego chodu daje nam władnie takie czynniki, buty mogą być nie tylko z zoio.pl lecz z wieli innych sklepów, myślę jednak że na fazę nauki warto kupić tańsze. Nie koniecznie idzie to z parą z jakością. Ponieważ i tanie buty są dobrze wykonane. Warto zwrócić uwagę natomiast aby nasze stopy nie obcierały się o ścianki butów

Pozdrawiam!

Dodaj komentarz