Moda

Co z tym stylem?

Każdy ma swój gust, idealny styl pasujący każdej nie istnieje. Chociaż kreacja i owszem. Sprawdź!

Jak wiecie możliwości jakie otrzymujemy są wielkie. Wiele jest też różnych kultur. Każda cieszy się własnym odmiennym wzorcem. Z tego można też łuskać powoli dla siebie to co się chce. Dlatego moje kreacje zawsze łączą trochę eleganckiego szyku z lekkim pazurem na ten przykład metalowej. Oparcie, odważne oparcie na przykład na skórce przy fajnej garsonce wg mnie będzie świetnym strzałem. I do tego da nam wiele kreatywności w swoich stylizacjach. Każda z nas jest twórczynią własnego styli. Fajnie jest podebrać kilka stylów, dla mnie nudne by było noszenie tylko jednego stylu – jednej kreacji – tego samego koloru.

Inspiracje nie kopia.

kobiety ubrane modnieTo coś co warto zapamiętać dlatego że ja sama nie czuła bym się dobrze. Nie lubię tego uczucia że moja stylizacja jest 1:1 czyjaś. Nawet jeśli to zawsze dodam coś swojego aby czuć się jak w swojej własnej. Dodatkowo każdy dodatek zawsze dokładam sama, tylko dlatego że sama wiem jakie elementy idealnie dopasują się do mnie. Szczególnie że kolory też muszą się dobrze zgrywać. Nigdy nie powielam kreacji, zawsze jednym małym szczegółem jednak bardzo widocznym odróżniają się od całości. Czy Ty też masz zawsze potrzebę dobierania czegoś swojego w każdym przypadku?

Ile ciał tyle pomysłów.

Każdy ma prawo do wyrażania siebie. Nigdy nie neguję nikogo ponieważ każdy wyraża siebie. Moim zdanie warto dopasowywać ubrania aby nie dodawać wykluczających się ubrań jak koszula i dres. Dlatego że to nie wygląda schludnie. Kolory muszą być wypełnieniem, jeśli baza jest szara to błękit będzie zdrowym dopasowaniem.

Dodaj komentarz