jesień, Moda, styl, zima

Buty. Modne czy zdrowe?

Jest kilka za i wiele przeciw aby poprzeć czy obalić tą tezę.

Modne propozycje wypatrzyłam na https://zoio.pl/obuwie kompletując swoje zamówienie i zastanawiając się czy skoro idzie jesień to czy to zapewni mi odpowiednią ochronę. Gdzie pogoda niczym kwiecień trochę zimy trochę lata. Niby temperatura jeszcze przyjemna to samo to już pokazuje jak oszukuje nas prowadząc za nos i ostatecznie rzucając do łóżka z gorączką. I to jest właśnie mój problem. Jednak wybrane produkty miały w sobie to czego potrzebowałam. Nadały seksowności a jednak gwarantowały mi ochronę przed zimnem i kataklizmami w postaci nagłych ulew. Co jednak ostatnio wiadome dbanie o to aby stopy był chronione pozwala na dłuższe cieszenie się zdrowiem.

Dbanie o wygląd równa się dbanie o zdrowie.

Obok modnego stroju i lepszych kosmetyków warto popatrzeć czy one na pewno są zdrowe. Często bywa tak że te drogie kosmetyki posiadają wiele niesprzyjających składników, które później odbijają się na naszym zdrowiu. Tak samo jest w ciuchami i butami. Im dłużej chodzimy w klapkach do momentu zimna i dużych opadów tym szansa na grypę jest większa. Wiem to skrajny przypadek jednak jest to pokaz tego że nie każdy jest morsem i uodporni się na negatywny wpływ zimna. A o zdrowie trzeba dbać.

modelka stylizacjaZimno, zimno i… zimno.

Są ludzie kochający zimę i są Ci którzy zimy szczerze nienawidzą. Ja jestem gdzieś po środku, bo uwielbiam płatki śniegu jednak nienawidzę być ubrana na cebulę bojąc się że każdy krok przybliża mnie do upadku i siniak. Jednak zbyt gorąco też negatywnie na mnie działa. Uwielbiam umiarkowaną pogodę, kiedy temperatura jest jedno liniowa wiedząc że w jednej chwili nie spadnie śnieg. Uwielbiam wyjść na dwór i popatrzeć jak pada. Ma to swój majestatyczny obraz. Dodatkowo jesienne stylizacje zawsze należały do moich ulubionych. Są jednak dni gdy wszystko mnie drapie i jest mi zbyt gorąco. Jedno rozpięcie powoduje że jest zimno. Jak to się mówi.. i tak źle – i tak nie dobrze.

Dodaj komentarz